Blog Başlık

 • BPH

  Temmuz 27, 2022 Ne NEDİR?

  BPH

  İyi huylu prostat hiperplazisi

  Benign prostat hiperplazisi (BPH), erkek prostat bezinin yavaş ilerleyen büyümesidir. 50 yaş üstü erkeklerde en çok teşhis edilen ilk 10 durumdan biridir 1 . 60'lı yaşlarındaki erkeklerin yarısından fazlası ve 70'li ve 80'li yaşlarındaki erkeklerin %90'ına kadarı BPH'nin neden olduğu Alt İdrar Yolu Semptomlarından (AÜSS) muzdariptir. 2

  Prostatın neden yaşla birlikte büyüdüğü hala tam olarak anlaşılamamıştır. Büyüme, genetik faktörler, hormonal değişiklikler, bez içinde ikincil inflamasyon ve yara izi, diyet, aşırı kilo ve bunun metabolik sendromla ilişkisi ve anatomik değişiklikler gibi çok faktörlü özellikler ve risk faktörlerinin bir araya gelmesiyle açıklanır.

  prostar
 • Kasım 25, 2019

  2019 Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri - Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi’nin III kongresine Yaka Kartı ve Program kitapcığı Sponsoru olduk.

  goodday fonksiyonel tıp fitovizyon 2019
 • Şubat 28, 2020

  "Şimdi, diyelim ki bir kronik rahatsızlığınız var. Ya da doktorsunuz ve kronik rahatsızlıkları olan hastalarınız var. Bu nedenlerle, ya da yalnızca sağlıklı kalabilmek için doğal besin destekleri kullanmayı düşünüyorsunuz. Ama paranızı sokağa atmak istemiyorsunuz. Daha da önemlisi, kendinizi “Sağlam destekler alıyorum, güvendeyim” zannederken davul tozu minare gölgesi alıyor olmak olasılığı canınızı sıkıyor. "

  BESİN DESTEKLERİNİ NASIL ŞEÇMELİYİZ, besin ,destek,fonksiyonel, takviye edici
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı