FİTOVİZYON 2019'a bizde sponsor olduk.

FİTOVİZYON 2019 A SPONSOR OLDUK

2019 Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri - Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi’nin III kongresine Yaka Kartı ve Program kitapcığı Sponsoru olduk.
Türkiye’de bu alanda, sağlık profesyonelleri ile sektörde hizmet veren firmaları buluşturarak bir ilki gerçekleştiren “Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri - Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi” ile doğal ve bitkisel kaynaklı sağlık ürünlerine ilgi gösteren, sağlık alanındaki tüm paydaşlar bir araya gelmektedir.

FİTOVİZYON’a katılım gösteren akademisyenler, uzman hekimler, eczacılar, diyetisyenler ve diğer sağlık profesyonelleri; bitkisel tıbbi tedavi ve ürünler konusunda (Fitoterapi, Aromaterapi, Doğal ve Bitkisel hammaddeler, besin destekleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri) tüm yönleriyle bilimsel bilgileri ele aldılar ve bir vizyon oluşturdular. Böylelikle kongre katılımcıları, hem bilimsel gerçek bilgiye ulaşırken hem de Ülkemiz piyasasında yer alan ürünleri yakından tanıma fırsatı bulmuştur.

GOODDAY FONKSİYONEL TIP olarak en çok bilgi paylaşan ve ziyaret edilen stantlar arasında olmak güzeldi.  Standımıza  uğrayan tüm  Hekimler , Eczacı ve Firma Yatkilierine Sonsuz Teşekkür ederiz.

Etiketler: goodday fonksiyonel tıp fitovizyon 2019
Kasım 25, 2019
Listeye dön